Akce: Rodinná chata

Akce: Rodinná chata

Tento víkend proběhla akce RODINNÁ CHATA, kde jsme se všichni sešli jako tým, a to včetně našich rodin. Kromě vzájemného sbližování a menšího relaxu jsme společně řešili téma: “Jak být našim uchazečům blíže.”

Hlavním tématem tohoto setkání bylo najít tu nejlepší cestu, abychom Vám byli co nejblíže a pomohli Vám najít vysněnou práci. Všichni jsme jeli na plné obrátky a soustředili jsme s i na ty nejmenší detaily. Ptáte se proč? Jde nám o to, aby Váš první kontakt s námi byl sám o sobě zážitek! Almark – práce jinak je založena především na přátelských vztazích. A to chceme, abyste cítili i Vy.

Dobře si pamatuji svůj první krok do Almarku já sám, nervózní s vytištěnými papíry a životopisem. Doma jsem se naučil všechny otázky, co by se mě ve firmě mohli ptát…

Když jsem konečně přišel k firmě ALMARK, dvakrát se nadechl a zazvonil, k mému úžasu mě nepřivítal žádný naškrobený vedoucí, ale přímo majitel firmy a …..  v pantoflích. 😀  Zdravíčko, jak se máte, volám sa Dušan, jakou jste měl cestu“. Povídá ten chlápek. Než jsem spolknul první šok, už jsem seděl na pohovce a paní z personálního se mě ptala, jestli si dám do kávy jeden nebo dva cukry. Byl jsem ohromen. Další chvíli jsme se bavili tak přátelsky, až jsem téměř zapomněl, že sedím na pohovoru. Všechna nervozita ze mě opadla. Nadšení, s jakým mi podávali informace o mé nové práci i o celé společnosti bylo tak pohlcující a vřelé, že jsme v okamžiku věděl – TADY JSEM SPRÁVNĚ. 

Najít si vysněnou práci se může v dnešní době zdát jako nelehký úkol. My ale děláme všechno pro to, abychom nalezli i tu sebemenší možnost se s Vámi spojit. A také hledáme co nejvíce možností, jak Vás oslovit. Proto je pro nás velmi důležité sbírat množství informací o každém uchazeči, abychom lépe poznali Vaše schopnosti a dovednosti a dokázali vám tak „ušít“ práci na míru. Někdy to nevyjde hned, přesto s vámi rádi zůstáváme v kontaktu. A kdo ví, třeba díky našemu širokému poli působnosti to bude již zítra. Tak co? Jste připravení nám zavolat?

Vaše Almarkčata ♥

Máte zájem o naše služby, nebo chcete pracovat v našem týmu?