ALMARKeťák: motor pro vztahy a marketing

ALMARKeťák: motor pro vztahy a marketing

Věříš, že s úsměvem jde všechno líp? Rád/a pracuješ s lidmi? Vyzařuje z Tebe energie, která motivuje ostatní? Dotahuješ věci do konce? Umíš mluvit před publikem?

Hledáme organizačně nadanou kolegyni nebo kolegu, který/á se bude starat o vnitřní a vnější komunikaci v naší firmě.Co Ti můžeme nabídnout?
V Almarku máme jiný přístup – nemáme zaměstnance, ale kolegy. Nejdůležitější jsou pro nás vztahy (pracovní i osobní), záleží nám na rovnováze práce a osobního života a chceme se neustále zlepšovat. Tvá práce bude rozmanitá a Tvé nápady jsou vítané a žádoucí. Navíc u nás můžeš dál rozvíjet svůj potenciál díky školením a internímu vzdělávání.

A co u nás budeš dělat?
Náš tým se stane Tvou nedílnou součástí – budeš znát své kolegy a naše zákazníky lépe než své vlastní boty. Budeš přicházet s novými nápady a převádět je do skutečnosti. Budeš ústy naší firmy; komunikovat i naslouchat všude, kde to bude třeba. Budeš se učit z předchozích zkušeností a budeš hledat cesty, jak být lepší nejen jako jednotlivec, ale jako celek. Budeš slavit úspěchy se svou firemní rodinou a užívat si pocitu z dobré práce.

Když to shrneme, znamená to…
…budovat vztahy a důvěru s klienty, zaměstnanci a veřejností
…starat se o podporu regionu, ve kterém působíme
…dlouhodobě smysluplně rozvíjet naši společnost
…každý den komunikovat s kolegy a zákazníky
…organizovat akce a kampaně pro tým, klienty a veřejnost
…vymýšlet a přidávat obsah na web a sociální sítě
…hodnotit úspěšnost aktivit a plánů

Co Tě čeká v nejbližších dnech?
…vybudování tvůrčího týmu, který Ti bude pomáhat v plnění cílů
…podpora náboru a obchodu
…organizace a propagace Almark akcí

Zaujalo Tě to? Super. Chceme Tě poznat!

Natoč 30 sekundové video a pošli nám odkaz na personal@almark.cz.
Proč? Je pro nás důležitější video, které Tě bude dobře reprezentovat než vyšperkovaný životopis. Nemusí být dokonale natočené (nehledáme youtubera), ani dokonale podané. Dej do toho srdce a buď sám(a) sebou!

Máte zájem o naše služby, nebo chcete pracovat v našem týmu?