Studenti vychválili Almark

Studenti vychválili Almark

Pan Richvalský ze společnosti Almark byl pozván jedním z vyučujících docentů na Slovenské univerzitě zemědělství v Nitre, oboru Management podniku a ekonomika podniku pro bakalářský stupeň, aby představil jeden z modelů úspěšného podniku studentům. Tuto nabídku dostává jednou za rok jen několik dobře fungujících firem a studenti na ni s oblibou chodí v hojném počtu, někdy až stovky jednotlivců.

Tato přednáška se uskutečnila a předčila veškerá očekávání obou stran. Jedna z posluchaček slečna Anna Zemková byla dokonce tak nadšena, že nám napsala do zpráv na Facebooku děkovný dopis. V tom vyjadřuje vděk za přítomnost pana Richvalského a posteskla si, že by si přála, aby každá přednáška studia byla právě tak příjemná, jako ta o společnosti Almark.

Nám to nedalo a zeptali jsme se jí dál, co konkrétně se jí tak zalíbilo. Slečna Anna odepsala, že se doposud nesetkala s takovým přístupem k zaměstnancům a kolegům, jaký byl v přednášce popisován. Ba naopak! Ve firmách, se kterými se doposud setkala, se k zaměstnancům chovali špatně a lidé pak byli v takových případech s prací velmi nespokojení, což mělo přirozeně vliv na jejich výkon.

Slečna dále radí, že by bylo dobré takové přednášky dělat i na dalších fakultách, aby inspirovaly více lidí k tomu, jak by to ve firmách mohlo chodit. Pracovníci by pak nemuseli chodit do zaměstnání ve stresu a napětí, a pravděpodobně by se jim pak také lépe vykonávaly přidělované úkoly. To je samozřejmě tak trochu spekulace, ale přiznejme si, kdo by chtěl pracovat v nejpříjemném prostředí.

Takové hodnocení nás přirozeně velmi potěšilo a slečnu Annu i další posluchače jsme proto pozvali k nám do sídla, aby se podívala na vlastní oči, jak to u nás chodí. To ale neznamená, že musíte Almark nejdříve pochválit, abychom Vás k nám do společnosti pozvali na kávu! Zváni jsou samozřejmě všichni lidé, kteří mají zájem zjistit, co děláme jinak.

Máte zájem o naše služby, nebo chcete pracovat v našem týmu?