O nás

Historie

V roce 2008 Stanislav Nazarej založil stavební firmu ALMARK s cílem zásadně změnit myšlení lidí ve stavebnictví. Především mu šlo, a stále jde, o zlepšení přístupu a kvality práce nabízené klientům. Zkrátka stavíme, sváříme a pomáháme na stavbách. Měníme myšlení lidí, a to nejen ve stavebnictví, kvalitně odvedenou prací a uměním dodržet slovo. Věříme, že když budeme svoji energii investovat do lidí, dokážeme tím udělat svět lepším místem.

Po roce 2013 už nešlo jen o stavebnictví, ale Almark rozšířil své podnikání o svářečskou a zámečnickou divizy. Ve stejném roce vstoupil do společnosti nový partner Dušan Richvalský. Ten si dal za cíl věnovat větší důležitost oblasti lidských zdrojů a rozvinout systém firemního vzdělávání.

Od té doby již u nás nejsou zaměstnanci, ale kolegové a přátelé. Snažíme se z práce udělat zážitek a být si oporou nejen v pracovním životě. Nevidíme náš svět pouze v číslech a vnímáme i to, co se děje všude kolem nás. Věříme, že svými činy, přístupem a chováním dokážeme ovlivnit i ostatní firmy a jednotlivce. Stejně tak doufáme, že se naučíme něco nového od druhých. Díky tomuto kolotoči zkušeností se nám pak společně podaří vytvářet a uskutečňovat změny k lepšímu.

V dalších letech následovala expanze Almarku do zahraničí (Německo, Rakousko, Švýcarsko). Realizovali jsme projekty za více než 10 milionů eur a v průběhu devíti let jsme spolupracovali s více než 150 klienty.

Současnost

Naším cílem je dělat svět lepším a začínáme u sebe. Řídíme se hodnotami, které jsou propojeny a usměrňují fungování každého člena společnosti. Pokud je přijmete za vlastní, začnete chápat práci ne jako zaměstnání nebo honbu za výdělkem, ale především jako radost ze života.
Kvalita – “Vytváříme zážitek”

Činorodost – “Nespíme na vavřínech”

Vášeň – To co děláme, děláme srdcem”

Tvořivost – “Nebojíme se být jiní”

Komunikace – “Máme otevřené dveře”

Vzájemnost – “Tvoříme jeden celek”

Zodpovědnost – “Za naší prací si stojíme”

Přiměřenost – “V přiměřenosti se nachází spokojenost”

Láska – “S úsměvem jde všechno líp”

Kvalita
Činorodost
Vášeň
Tvořivost
Komunikace
Vzájemnost
Zodpovědnost
Láska

Zavedli jsme

<strong>Zavedli</strong> jsme
  • transparentní a měřitelné vztahy s klientem
  • naši zaměstnanci jsou kontinuálně vzděláváni v oboru stavebnictví, strojírenství, v cizích jazycích
  • v naší společnosti jsme implementovali zásady Total Quality Management

Neustále pracujeme

Neustále <strong>pracujeme</strong>
  • na zvyšování odbornosti našich zaměstnanců
  • na automatizaci procesů zvyšujících efektivitu práce
  • pomáháme uplatnit se absolventům řemeslných škol v praxi

Děláme svět lepším, začínáme u sebe.

Veřejný příslib

Děláme a budeme dělat vše pro to, abychom uspokojili Vaše požadavky a nezklamali Vaši vzácnou důvěru, kterou jste nám projevili.

Cíl

Našim cílem je Vaše důvěra a spokojenost, proto se neustále zlepšujeme, abyste získali to nejlepší.

Účel

Pomáháme firmám úspěšně dokončit projekty, šetřit jejich čas a obnovovat radost z práce.

Vize

Jsme stabilním a vyhledávaným zaměstnavatelem pro spolehlivé a motivované odborníky. Rádi spolupracujeme se zákazníky, kteří očekávají víc než jen kvalitu!

Máte zájem o naše služby, nebo chcete s něčím poradit?