Na pohovoru v Almarku

Na pohovoru v Almarku

Našli jste si nás na internetu nebo Vám známý doporučil práci v Almarku.
Co teď? Rozhodně žádný stres!Telefonicky nebo emailem dodáte své údaje a životopis, případně se zastavíte v přímo u nás v kanceláři. Naše personalistka bude chtít vědět Vaše jméno a příjmení, odkud jste, zda pracujete na živnost a jestli ovládáte nějaký cizí jazyk, NJ nebo AJ. Chceme také vědět, jestli máte nějaké pracovní certifikáty, případně jestli jste pracovali ve stavebnictví na specializované pozici (např. obsluha jeřábu), abychom pro Vás mohli zvolit optimální pracovní místo. Bude se vás ptát i na to, jestli pracujete jako skupina, nebo sám/a, jestli máte auto a nářadí. Pokud máte nějaké reference, je dobré je zmínit nebo vzít s sebou (např. pracovní smlouvy od minulých zaměstnavatelů nebo kontakt na ně).

Domluvili jsme se? Pokud jste u nás nebyli již při prvním pohovoru, pozveme si Vás do Hodonína. Každého budoucího kolegu či kolegyni chceme poznat osobně 🙂 Naše personalistka Vám zašle pozvánku a vysvětlí, co bude třeba vzít s sebou (potvrzení o zdravotní způsobilosti, kopii OP, číslo účtu, certifikáty, ŘP, živnostenský list, A1 a jiné).

Během Vaší návštěvy Vám náš technik ukáže dokumentaci k projektu a společně ji projdete. Když vše půjde dobře, přejdeme k podpisu smlouvy a personalistka zodpoví jakékoli doplňující otázky. Vysvětlí Vám vše potřebné pro pohodlné fungování ve firmě (směrnice, adresu ubytování, kontaktní údaje na techniky a kolegy, kteří již na projektu pracují a kteří Vás budou čekat) a předá Vám návod, co dělat, pokud byste se dostali do neočekávané situace a jak jim předejít.

V závislosti na projektu dostanete potřebné nářadí a balíček od Almarku s pracovními pomůckami a oblečením, které Vám bude v nové práci užitečné. Následně Vás čeká seznámení s kolegy u nás v Hodoníně a malý dárek.

Jak to u nás na pohovoru vypadá, se můžete podívat zde.

Máte zájem o naše služby, nebo chcete pracovat v našem týmu?