Stavební práce

Hrubé stavby a kompletní stavby na klíč

Domov je místo, kde vychováváme naše děti, kde trávíme nejvíce času, a kde se setkáváme s kamarády. Při výstavbě domu musíme myslet nejen na kvalitu materiálů, ale i na výsledný efekt - pohodlné bydlení pro celou rodinu.

Specializujeme se na tyto hlavní stavební oblasti:
 • kompletní realizace rodinných domů na klíč
 • výstavba hrubé stavby domu
 • rekonstrukce
 • zemní a výkopové práce
 • ostatní stavební úpravy

Kvalita výsledné stavby závisí na použitých materiálech. Pracujeme se systémem Porotherm, Heluz, ale i Ytong. Pro dosažení co nejkvalitnější a energeticky úsporné stavby využíváme nejmodernější technologie. Neustále sledujeme trendy v oblasti stavebnictví a zkoušíme nové pracovní postupy a materiály.

Stavba nového domova není jednoduchou záležitostí. Chceme vám celý postup usnadnit, a proto v naší nabídce najdete i realizaci staveb na klíč. Projekt vypracujeme kompletně od projektové dokumentace, přes stavební povolení a dodávku stavby, až po samotnou kolaudaci. Celý proces probíhá s vaší spoluprácí a rádi zapracujeme změny podle vašich přání.

Hrubá stavba domu

<strong>Hrubá stavba</strong> domu
Zahrnuje veškeré zemní práce a budování celé konstrukce. Dům je kompletně připraven od základní desky až po střešní krytinu, a čeká už jen na útulné zařízení. V ceně jsou zahrnuty i vchodové dveře a plastová okna.

Stavba na klíč

Stavba <strong>na klíč</strong>
Ve srovnání s hrubou výstavbou obsahuje i rozvody vody a elektroinstalaci, vytápění, interiérové dveře, podlahu, vnitřní a vnější omítky. Zjistěte, co všechno obsahuje stavba na klíč.
Rádi vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na stavbu na klíč nebo stavbu svépomocí.


Opravy a rekonstrukce 


Dům vám nejen postavíme, ale také se o něj postaráme, nedokonalosti zrekonstruujeme a staré budovy zmodernizujeme. Opravíme celé stavby, ale i jednotlivé konstrukce. Máme zkušenosti se zajištěním dodatečné izolace proti zemní vlhkosti a vodě, s výměnou oken, krovů, střech, ale i se změnou dispozice a přidáním dodatečných stavebních konstrukcí. Kromě rekonstrukce domů se specializujeme i na předělávání bytů, bytových jader, kanceláří a jiných objektů.

Průmyslové stavby 


Během našeho působení ve stavebnictví jsme získali i zkušenosti v oblasti staveb pro výrobu a služby. Dlouhodobě spolupracujeme s různými firmami, pro které pravidelně zastřešujeme činnosti týkající se úprav provozu a výrobních prostor. Při práci využíváme i tesařské a zámečnické práce.Rádi vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na rekonstrukci nebo opravu domova

Změnte standard svého bydlení

Chcete-li změnit standard svého bydlení popřemýšlejte nad kontaktními zateplovacími systémy. Pro běžné lidi se zateplování spojuje s rekonstrukcemi starých staveb, kdy se snažíme vylepšit tepelnou ochranu bydlení. Divili byste se, kolik moderních novostaveb se dnes navrhuje a realizuje se zateplenými sendvičovými obvodovými stěnami.

Provedení zateplení závisí na kvalitní práci a dodržení technologických postupů. Šetřit na materiálech se v tomto případě nevyplatí. Dodatečná tepelná izolace je perfektním řešením při ochraně obvodových stěn. Ušetřete tak peníze za vytápění domácnosti.

Ekonomické výhody zateplení

 • snížení výdajů na vytápění až o 60 %
 • možnost instalace topného zařízení s nižším výkonem
 • prodloužení životnosti topné soustavy a životnosti fasády u rekonstrukcí
 • snížení tloušťky svislé konstrukce u novostaveb

Technické výhody zateplení

 • eliminace negativních vlivů teplotních změn v konstrukci
 • vyšší teplotní akumulace obvodové konstrukce
 • zvýšení povrchové teploty vnitřní stěny
 • snížení rizika kondenzace
 • omezení vzniku plísní
 • eliminace tepelných mostů
 • všeobecně lepší odolnost vůči klimatickým změnám
 • ochrana před hlukem
 • moderní vzhled fasády

Jak má vypadat správná izolace

 1. lepící tmel
 2. tepelný izolant
 3. sklovláknitá mřížka
 4. stěrkový tmel
 5. omítka nebo obkladní pásky
3
Rádi vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na zateplení Vášeho domova

Máte rádi teplo?

Pokud máte rádi teplo, rozhodně investujte do pasivního domu. Celoročně poskytuje tepelný komfort, aniž by využíval aktivní topný systém. Pasivní dům vychází ze základního principu - využívání pasivních existujících tepelných zdrojů, které jsou po většinu roku přínosem tepla.


teplomer
Teplo získává z těchto zdrojů:
 • externí (sluneční záření procházející okny)
 • interní (teplo vyzařované lidmi a spotřebiči)

Díky kvalitní tepelné izolaci a neprůvzdušnosti obvodového pláště budovy tyto tepelné zdroje zajišťují příjemnou vnitřní teplotu. Pasivní dům spotřebuje teplo na vytápění pod hranici 15 kWh/m2 za rok. Pro pasivní dům je důležitá promyšlená příprava projektu a architektonického řešení a při jeho realizaci také použití kvalitních materiálů, masivní izolace ve stěnové i střešní konstrukci, kvalitní výplně stavebních otvorů, vzduchotěsnost budovy a vyřešené větrání s rekuperací tepla z odváděného vzduchu.

Pasivní dům má svoje výhody

domecek
 • vyšší komfort života
 • extrémně nízké náklady na vytápění
 • stálý přívod čerstvého vzduchu
 • netvoří se průvan
 • vysoká tepelná pohoda v místnosti
 • příjemné teploty v zimě i v létě

Pasivní dům, srovnáme-li investiční náklady na výstavbu, zvýšené jen o 10-15% a průměrně spotřebovanou energii na vytápění pasivního domu, je nejspolehlivější investicí do budoucna s návratností, která se zvyšováním cen energií neustále zkracuje.

Důležité parametry pasivních domů

Kategorie domů Potřeba tepla na vytápění (kWh / m2a)
Starší dům 200 a více
Současná novostavba (dle stavebního předpisů) 80 - 120
Nízkoenergetický dům 15 - 50
Pasivní dům 5 - 15
Nulový dům 0 - 5
Veličina Hodnota Jednotka
Měrná potřeba tepla k vytápění za rok ≤ 15 kWh/ma
Celková potřeba primární energie za rok ≤ 120 kWh/m2a
Celková neprůvzdušnost domu n50 ≤ 0,6 h-1
Máte zájem o stavbu pasivního domu?

Sádrokartónové konstrukce

Až 70 % stavebních technologií při výstavbě a rekonstrukci prostor tvoří sádrokartonové konstrukce. Významný podíl mají sádrokartony už i u výstavby rodinného bydlení - důvodem je množství výhod, které sádrokartony přinášejí ve srovnání s tradičním způsobem výstavby interiérů.

Jakou řadu předností mají sádrokartonové konstrukce?

Moderní stavební materiál

Montáže interiérů suchou cestou jsou moderním způsobem výstavby. Sádrokarton již nelze považovat jen za levnou náhražku klasického zdiva či betonu. Sádrokartonové příčky, sádrokartonové podhledy či jiné sádrokartonové konstrukce se uplatní všude tam, kde funkcí stavebního materiálu není nosnost dalších pater nebo těžkých zakotvených zařízení.

Architektonické prvky a doplňky interiéru ze sádrokartonu

Sádrokarton, to nejsou pouze příčky, podhledy a stěny. Ze sádrokartonu umíme vykouzlit mnoho zajímavých interiérových prvků a doplňků, které v místnosti vytvoří neopakovatelnou atmosféru. Mezi takové prvky patří například niky, police, zapuštěná světla a bodovky, sádrokartonový nábytek anebo zapuštěná kuchyňská linka či nápaditě rozčleněný dětský pokojíček.

 

Sádrokartony nemusí být vždy jen bílé - nebojte se barev

Nedílnou součástí návrhů sádrokartonových interiérů je jejich vhodně zvolená barevnost. Barvy se na sádrokartonových stěnách a stropech vyjímají obzvláště hezky, především kvůli dokonale hladkým plochám, které lze klasickou mokrou technologií jen těžko docílit. Naši malíři vám s návrhem barevných ploch nejen poradí, ale nabízejí i komplexní služby malování bytů a malování interiérů komerčních prostor či veřejných institucí.

Máte zájem o montáž sádrokartonových konstrukcí?